Dezinfekce interiéru ozonem

Dezinfekce a čištění klimatizace Ozonem

 

Nejúčinnější odstranění nepříjemného zápachu ve Vašem voze, dodávce či karavanu! Jako první v Kyjově a okolí nabízíme tuto službu! Vhodné pro alergiky, astmatiky apod.


Chcete ušetřit za desinfekci a vyčištění klimatizace? Tak právě pro Vás je tu naše nabídka se slevou 50% na čištění vašeho vozu! Kupte si u nás kabinový filtr jakéhokoliv výrobce a čištění Ozonem O3 u nás máte za polovic! 

Po dobu čištění můžete bezplatně využít wifi síť a dát si v klidu kafe či si přečíst aktuální auto-moto časopisy a novinky ve světě motorismu!

 

Výhody použití Ozon maker proti klasické aplikaci spreje či pěny

- odstraňuje všechny nečistoty

- odstraňuje dlouhodobě vlhkost

- odstraňuje dlouhodobě zápach

- jednoduché a ekologické fungování

- snižuje náklady na použití a likvidaci chemikálií

 

Zařízení prostřednictvím ionizace vzduchu vytváří nestabilní alotropy kyslíku, tedy ozon O3. Ozon je velmi silné oxidační činidlo a odstraňuje všechny nečistoty nahromaděné v kabině. Efektivně odstraňuje vlhkost, která se shromažďuje převážně na podlahové vrstvě a odparnících klimatizace. Odstraňuje i nepříjemné zápachy.


Ozon maker dokáže v závislosti na velikosti kabiny vozidla a stupni její kontaminace vybrat provozní režim a čas, po který bude zařízení pracovat (5, 10, 15, 30, 60 minut). V případě autobusů je doporučováno použít několik Ozon Makerů.
Ozon (O3) je obsažen v atmosférickém vzduchu, kde vzniká z kyslíku vlivem UV záření. Ozon je plyn těžší než vzduch, je nestabilní a rychle se rozkládá. Vyšší teplota, vlhkost a znečištění vzduchu urychlují jeho rozklad. Ve vodě se pak ozon rozkládá ještě rychleji než ve vzduchu. Ve formě plynu je bezbarvý, v silnějších vrstvách má namodralý nádech. V kapalném stavu je sytě tmavomodrý, a v pevném stavu téměř černý.
Ozon je velmi silné oxidační činidlo, mnohem silnější než kyslík. Rozkládá se na molekuly kyslíku a atomy kyslíku. Kvůli jeho velmi silným oxidačním vlastnostem je široce používaný v průmyslovém prostředí, ale také např. ve zdravotnictví.