GoPro

GoPro

GoPro Hero4 Silver


Potřebujete zachytit na kameru či foťák jakékoliv outdoorové aktivity nebo si prostě jen natočit dovolenou z lepších úhlů a v uchvacující kvalitě obrazu? Právě pro Vás je tedy naše kamera GoPro Hero 4 Silver připravena!  


Co GoPro umí? - FULL HD záznam při 60 snímcích za vteřinu - 12 Mpix fotoaparát - Wifi, bluetooh - ovládání přes telefon (nutná instalace aplikace) - LCD touch displej - voděodolná do 40m - porty mini USB, micro HDMI  


 

1-7dny 100Kč/den 

8-14 dní 90Kč/den 

15 a více dní 80Kč/den 

Vratná kauce 5 000Kč

Vratná kauce za příslušenství 2 000KčPříslušenství k zapůjčení ke kameře - 50 Kč den/ks

  • Teleskopická tyč až 1m  
  • Čelenka    
  • Držák na řídítka pro průměr 19 - 36 mm
  • Přísavný držák  
  • Power bank  
  • Dálkový ovladačPodmínky půjčení GoPro Hero4 Silver

- Platí se předem na celou dobu nájmu vč vratné zálohy, která nám slouží jako jistina, pokud by jste kameru nějakým způsobem poškodili nebo dokonce zničili . - Jste odpovědný za předměty, které Vám budou zapůjčeny - tzn., že pokud něco ze hodinek repliky zapůjčených věcí ztratíte, zničíte nebo Vám to bude ukradeno, záloha propadá a budete muset doplatit rozdíl aktuální třžní ceny, popř. Vám bude vrácena nižší částka ze zaplacené zálohy. - Nesmíte půjčenou věc jakkoliv upravovat či do ní zasahovat. - Neručíme za nekvalitní či nepořízení Vámi nasnímaného záznamu. Pokud chcete natáčet a kamera se vybije nebo se rolex replicas relojes zaplní paměťová karta či vlivem necitlivosti v rukavicích nebo se zmrzlými prsty kameru nezapnete nebo nespustíte nahrávání, neneseme za to odpovědnost. Není to závada ve vybavení, ale chyba obsluhy.


 

Víkendová sleva – platíte pouze dva dny pronájmu a to v případě půjčení věci v pátek po 16.00hod a při vrácení v pondělí do 8.30hod.

Rezervace nosičů na daný termín se hradí v plné výši předpokládaného pronájmu.

Zrušení rezervace a vrácení částky je možné dle VOP na www.autowerner.cz 

Veškeré ceny jsou včetně DPH 21%.

Obsazenost

Modře označená místa jsou obsazena

Napište námOpsáním captcha kódu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GPDR