Obsazenost

modře označená místa jsou obsazenyNapište nám


Opsáním captcha kódu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GPDR

GoPro Hero4 Silver


Potřebujete zachytit na kameru či foťák jakékoliv outdoorové aktivity nebo si prostě jen natočit dovolenou z lepších úhlů a v uchvacující kvalitě obrazu? Právě pro Vás je tedy naše kamera GoPro Hero 4 Silver připravena!  


Co GoPro umí? - FULL HD záznam při 60 snímcích za vteřinu - 12 Mpix fotoaparát - Wifi, bluetooh - ovládání přes telefon (nutná instalace aplikace) - LCD touch displej - voděodolná do 40m - porty mini USB, micro HDMI  


 

1-7dny 100Kč/den 

8-14 dní 90Kč/den 

15 a více dní 80Kč/den 

Vratná kauce 5 000Kč

Vratná kauce za příslušenství 2 000KčPříslušenství k zapůjčení ke kameře - 50 Kč den/ks

  • Teleskopická tyč až 1m  
  • Čelenka    
  • Držák na řídítka pro průměr 19 - 36 mm
  • Přísavný držák  
  • Power bank  
  • Dálkový ovladačPodmínky půjčení GoPro Hero4 Silver

- Platí se předem na celou dobu nájmu vč vratné zálohy, která nám slouží jako jistina, pokud by jste kameru nějakým způsobem poškodili nebo dokonce zničili . - Jste odpovědný za předměty, které Vám budou zapůjčeny - tzn., že pokud něco ze hodinek repliky zapůjčených věcí ztratíte, zničíte nebo Vám to bude ukradeno, záloha propadá a budete muset doplatit rozdíl aktuální třžní ceny, popř. Vám bude vrácena nižší částka ze zaplacené zálohy. - Nesmíte půjčenou věc jakkoliv upravovat či do ní zasahovat. - Neručíme za nekvalitní či nepořízení Vámi nasnímaného záznamu. Pokud chcete natáčet a kamera se vybije nebo se rolex replicas relojes zaplní paměťová karta či vlivem necitlivosti v rukavicích nebo se zmrzlými prsty kameru nezapnete nebo nespustíte nahrávání, neneseme za to odpovědnost. Není to závada ve vybavení, ale chyba obsluhy.


 

Víkendová sleva – platíte pouze dva dny pronájmu a to v případě půjčení věci v pátek po 16.00hod a při vrácení v pondělí do 8.30hod. 

Rezervace produktu a termínu podléhá záloze 50% z celkové ceny půjčovného.  

Druhá polovina půjčovného se hradí při předání věci společně s vratnou kaucí. Bez vratné kauce nebude produkt zapůjčen. 

Zrušení rezervace a vrácení částky je možné dle VOP Půjčovna Kyjov na www.autowerner.cz 

Veškeré ceny jsou včetně DPH 21%.