Do nového roku vstupujeme s novým vybavením

 

Na sklonku minulého roku jsme vyměnili náš perfektně sloužící pneuservisní nůžkový zvedák za dvousloupový a to zejména z důvodu stále se rozšiřující poptávce, za což jsme velmi vděčni! Tentozvedák nám umožní snadnější přístup k rozsáhlejším opravám vozů, zejména pak montáž či opravy výfukových systémů a mnoho jiného.

 

Ještě dříve a to již před zimní sezónou jsme vyměnili naše pneuservisní vybavení za nové a plně automatické stroje včetně pomocného ramena. Tento stroj má několik obrovských výhod.

- ALU disk nepřijde s žádnou montážní hlavicí do přímeho kontaktu a tudíž nehrozí poškození disku

- dokážeme přezout nejnovější vozy až do velikosti kol 24" vybavené pneumatikami RUNFLAT (ty slouží k nouzovému dojetí auta i se zcela vyfouklou pneumatikou bez poškození ráfku)

 

Součástí sestavy strojů je i plně automatická vyvažovačka kol, kde dokážeme vyvážit kola i pro "závodníky", kteří ve vyšších rychlostech poznají každý nedovážený gram.

 

V letošním roce chceme ještě dovybavit naše servisní středisko o další stroje, které nám pomohou uspokojit rostoucí zájem o naše služby, které se snažíme dělat nejlépe jak umíme.

 

Vaše návraty při dalších opravách k nám do servisu jsou pro nás milým a jasným signálem. A tak se budeme snažit naše služby nadále rozšiřovat.


Nově je i v letošním roce lehce upraven vzhled prodejny, který jsem se snažili trochu sjednotit a zpřehlednit. Více v galerii níže