Autopřepravník

Autopřepravník

Autopřepravník Fitzel 27-20


Celohliníkový dvounápravový přepravník s vynikajícími jízdními vlastnostmi. Přívěs je automaticky sklopný. Podlaha je celohliníková s protiskluzem. Nájezdy jsou výklopné a uschovány pod podlahou. Vozík může být dovybaven ručním navijákem a kurtnami pro připevnění nákladu (nutno o tyto věci požádat při převzetí vozíku).

Rozměry vozíku vnitřní 4000x2000 mm

Váha vozíku 485 kg !!!
Nosnost 2215 kg
Nejvyšší rychlost vozíku 80km/h
Upozornění: Před rezervací termínu doporučujeme vozík zapojit za Vaše auto a odzkoušet světla. Na starších originálních elektroinstalacích LED světla nefungují. Toto není důvod pro vrácení rezervačního poplatku!

Jak manipulovat s vozíkem: https://www.youtube.com/watch?v=YjEgbtS0yC8

Při Vaší cestě do zahraničí jste povinni tuto skutečnost nahlásit už při rezervaci produktu. Při policejní či jiné kontrole jste povinni předložit námi potvrzený dokument o zapůjčení produktu za hranice ČR.

6 hodin 700Kč
1-3 dny 1000Kč/den
4 a více dní 800Kč/den
Vratná kauce 5 000Kč   

Možnost vrácení vozíku mimo otevírací dobu - poplatek 300 Kč s DPH. Více info o podmínkách vrácení vozu mimo otevírací dobu po telefonu nebo na provozovně.

Podmínky pronájmu naleznete ve spodní liště stránky.

Víkendová sleva – platíte pouze dva dny pronájmu a to v případě půjčení věci v pátek po 16.00hod a při vrácení v pondělí do 8.30hod
Rezervace vozíku na daný termín se hradí v plné výši plánovaného pronájmu. 
Zrušení rezervace a vrácení částky je možné dle VOP Půjčovna Kyjov na www.autowerner.cz
Veškeré ceny jsou včetně DPH 21%.


Legislativa

Jaký přívěsný vozík mohu táhnout za svým vozidlem?

Pro spojování vozidel do jízdních souprav s přípojnými vozidly kategorie O1 a O2 platí, že okamžitá hmotnost přívěsů těchto kategorií nesmí překročit povolenou hmotnost, která je stanovená výrobcem a je uvedena v „malém technickém průkazu“ tažného motorového rolex replicas relojes vozidla. (Okamžitou hmotností se rozumí hmotnost přívěsu + hmotnost nákladu)

Poznámka: Úplné znění viz Vyhláška č.283/2009 Sb.

Mohu zapojit za auto přívěs, který má vyšší hmotnost než je maximální povolená hmotnost tažného vozidla?

Ano smím, ale okamžitá hmotnost nesmí překročit maximální povolenou hmotnost tažného vozidla. Např. pokud je maximální povolená hmotnost vleku 750kg, ale auto může táhnout nejvýše 400kg, mohu přívěs zapojit, ale okamžitá hmotnost nesmí překročit 400kg. Rovněž by ale hodinek repliky povolená hmotnost tažného vozidla měla být vyšší než maximální povolená hmotnost přívěsného vozíku.

Poznámka: Úplné znění viz informační dokument Ministerstva dopravy článek 56 odst.7 verze platná od 1.5.2003 vztahující se k zákonu č.56/2001 Sb.

Jaký přívěs mohu táhnout za autem, pokud jsem držitelem řidičského oprávnění sk. B?

Mohu táhnout přívěs do celkové hmotnosti soupravy (auto + vlek) 3 500kg.

Poznámka: Úplné znění viz §80 a §81 zákona č.361/2000 Sb platné od 1.1.2015. 

Jaké řidičské oprávnění potřebuji k tomu, abych mohl řídit jízdní soupravu o celkové hmotnosti vyšší než 3500kg?

Pokud potřebuji řídit jízdní soupravu, jejíž celková hmotnost převyšuje 3 500kg, musím si doplnit řidičské oprávnění o skupinu E

Obsazenost

Modře označená místa jsou obsazena

Napište nám


Doplňte číslici

Opsáním captcha kódu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GPDRFotky